צרו קשר

  ּ

  חינוך גורים

  נדב כהן מאלף כלבים בכיר. מזמין אתכם ליהנות משירותי אילוף מקצועיים, עם קורס ברמת המורכבות המבוקשת שמספק מענה שלם לצרכי בעלי הכלב. קורס האילוף יעניק לכם כלב מחונך, ממושמע, חביב וקשוב, בתהליך הניתן לביצוע במסגרת גמישה של שיעורים או בפנסיון מלא.

  דוגמאות לחינוך גורים וכלבים אפקטיבי

  חינוך גורים וכלבים הנערך במסגרת קורסי האילוף שאנו מספקים, יעניק מענה שלם לצרכים שלכם ויפתור בעיות התנהגות שונות מהן הכלב סובל. מדובר בבעיות שחלקן ייפתרו במהלך הקורס עצמו וחלקן ייפתרו על די הנחייה לחינוך עצמי, כדוגמת המקרים הבאים:

  • נשיכות – גור כלבים עובר שלב אוראלי בו שיניו גדלות והוא מבקש לבחון את יכולות הלעיסה שלו על כל חפץ ורהיט בבית. כמו כן, הוא בוחן כחלק ממשחק אימונים את יכולות הצייד הטבעיות שלו על ידי נשיכת בני אדם. במקרים אלו יש לגעור בשעת מעשה בגור ולאחר שחדל מהתנהגותו הלא רצויה לשבחו על מעשיו בעזרת ליטוף או חטיף. כמו כן, הוצאה מספקת של הגור לטיולים מחוץ לבית תאפשר פורקן אנרגיה ותקטין את נטיית הנשכנות של הכלב. בנוסף, מומלץ לרכוש לגור צעצועים ועצמות ייעודיות עבורו שאותן הוא יהיה רשאי לנשוך כאוות נפשו.
  • עשיית צרכים – חינוך גור לצרכים אנו ממליצים להתחיל רק מגיל 3 חודשים וליישמו באמצעות מספר שיטות אפקטיביות. אחת משיטות אלו כוללות רכישת כלוב טיסה מרווח ומאובזר בנוחות אשר יש להרגיל את הכלב לשהות בו כביתו ולא כעונש. הגור יתייחס לכלוב כמו למאורה הטבעית שלו ובאופן טבעי ידאג לשומרה נקייה מצואה. בד בבד, את הגור יש להוציא כל מספר שעות החוצה לעשיית צרכיו ולשבחו על פעולותיו, כאשר תהליך זה יימשך במרווחי שעות הולכים וגדלים עד לגמילתו המלאה של הגור.
  • אכילת צואה – גורים רבים נוטים לאכול צואה כחלק מחיקוי התנהגות אימם כשהיו קטנים, כאשר היא אכלה את צואתם על מנת לשמור את מקום מרבצם נקי. במקרים אלו, יש לגעור בקול תקיף בגור בשעת מעשה וכאשר הוא חדל מהפעולה לשבחו ולתגמלו. כמו כן, יש לוודא כי מקום מגוריו של הכלב בבית ובחצר יהיה נקי מצרכים.
  • חינוך כלבים להפסקת נבחנות – נביחות בלתי פוסקות בקרב כלבים יכולות לנבוע מסיבות שונות שיש לאבחן, כדוגמת לחץ, טריטוריאליות, עודף מרץ או מצוקה. בהתאם לסיבת הנבחנות כך נתאים את שיטת חינוכו של הכלב. לדוגמא, ניתן לטפל בבעיית עודף מרץ על ידי הגדלת זמני יציאה לטיול או באמצעות רכישת עצמות ומשחקים שיעסיקו את הכלב בבית. כמו כן, במידה והבעיה נעוצה בטריטוריאליות ועוינות לכלבים ובני אדם, יש להפגיש לעיתים קרובות את הכלב שלכם עם כלבים ובני אדם זרים באווירה נעימה ונינוחה, וכך להקטין את החשש והעוינות כלפיהם.

  שירותי אילוף וחינוך גורים וכלבים

  להזמנת שירותי אילוף וחינוך גורים וכלבים צרו קשר עם נדב כהן בטלפון 052-4400094, ותזכו לקבל גם שיחת ייעוץ ראשונית בחינם.

  למעלה

  נדב כהן מאלף הכלבים שלכם!

  לייעןץ והכוונה מלאו את הפרטים :

   ּ