צרו קשר

  ּ

  בחירת כלב

  מספר תכונות חשובות יעזרו לנו לשייך את הכלב המתאים לחיק המשפחה.

  1. מספר הטיולים ומשך הטיול שאנו יכולים להעניק לכלב, כלומר אם זמננו קצוב ודל במשך היום, רצוי להביא כלב שדורש מעט טיולים וגם טיולים יחסית קצרים. לדוגמא, פיקינז, בולדוג אנגלי, פגים, מסטינו נפולטיאנו, פומרניאן ועוד. מצד שני, אם אנחנו רצים כל בוקר ומטיילים בערבים כגון הליכות ספורט, אז כל הכלבים ברשימה הנ"ל לא מתאימים. לכן, נבחר בכלבים כגון בוקסר, רועה גרמני, ביגל, דלמטי, ויימרנר, לברדור ועוד. כל בחירה לא נכונה משתי האופציות שצוינו, תביא לתסכול הכלב ותסכול מצד בני הבית.
  2. משפחה עם המון ילדים והבית שורץ שכנים וחברים, רצוי לא להביא כלב עם יצר תקיפה, דומיננטיות וחשדנות כגון דוברמן, מלינואה, פיטבולים, כנעני ועוד. כדאי לחשוב לכיוון לברדור, גולדן, פיקינז, ג'אק ראסל ועל ידי כך תסתכנו פחות.
  3. תחזוקה כלכלית. כלב גדול ממדים מתבטא בהרבה אוכל, במקלחות השמפו נגמר מהר יותר, כמות חומרי ההדברה גדולה יותר, מלונה גדולה יותר, חטיפים שנגמרים במהירות ולכן חשוב לקחת בחשבון שכלב קטן יורגש פחות בהוצאות השוטפות וכלב גדול יכביד על הכיס.
  4. לעולם אל תביאו כלב מפני שהילדים רוצים. הוא לא יחזיק הרבה זמן. כלב מביאים כאשר כל המשפחה רוצה, זה התנאי הכי חשוב להביא כלב מכיוון שכלב זה לחמש עשרה שנה וקחו זאת בחשבון.
  למעלה

  נדב כהן מאלף הכלבים שלכם!

  לייעןץ והכוונה מלאו את הפרטים :

   ּ