צרו קשר

  ּ

  אילוף כלב

  האילוף מכוון לשני שלבים בחיי הכלב:

  חינוך הגור

  הגיל המומלץ שאנו מתחילים לחנך ולקבוע הרגלים עבור הכלב כגון עשיית צרכים, הרס בבית, נשכנות, חשיפה נכונה לסביבה., הוא מהיום הראשון של הגור בביתו החדש ועד גיל חצי שנה.

  אלו החודשים הקריטיים והחשובים בעיצוב האופי והתאמתו לאורח החיים שלנו.

  קביעה זו אינה אומרת שבגיל מאוחר יותר לא ניתן יהיה לחנך את הכלב, אך חשוב לדעת שככל שהרגלים שליליים מתקבעים, כך הכחדתם תהיה קשה יותר.

  אילוף הכלב

  מגיל חצי שנה ומעלה, ניתן לאלף את הכלב עפ"י דרישה ונוחות הבעלים.

  מטרת האילוף היא ליצור מסגרת וסביבה בטוחה עבור הכלב ובעליו.

  מרבית האנשים דורשים אילוף בסיסי הכולל 6 פקודות בסיסיות:

  1. שב
  2. ארצה
  3. רגלי
  4. לא לזוז
  5. אלי
  6. למקום

  משך האילוף הוא כ-8 מפגשים, אך אנו לא מגבילים למס' מפגשים אלא עד תום האילוף במלואו כאשר במהלכו ולאחריו תינתן הדרכה לבעלי הכלב בכל הנוגע לעקרונות האילוף, כי לנו חשוב שימור האילוף גם לאחר סיום הקורס. כמו כן, את האילוף ניתן לבצע גם בתנאי פנסיון כאשר הכלב ישהה אצלנו למשך כחודש ימים ובתום הקורס ימסר לבעליו כאשר סיים בהצלחה ולשביעות רצון הבעלים.

  אילוף כלבים מקצועי

  מחפשים מאלפי כלבים מקצועיים ואמינים? אם כן, כדאי שתכירו את בית הספר לאילוף של נדב כהן. בית הספר מתמחה באילוף כלבים למגוון מטרות, לרבות אילוף כלבים בוגרים וגורים אילוף בסיסי ומתקדם, אילוף בתנאי פנסיון, ואילוף המתמקד בבעיות התנהגות ספציפיות כמו חרדת נטישה, אכילת צואה, נבחנות או כלב קופץ.

  שיטת אילוף כלבים המבוססת על עקרונות טבעיים

  אנו מאלפים כלבים על בסיס שיטת מנהיג ומונהג התואמת את גישת החינוך הטבעית של כלבים. יש לדעת כי בטבעם כלבים הינם חלק מלהקה היררכית בה קיים מנהיג המוביל את האחרים. הליך האילוף שלנו מדמה גישה טבעית זו בה בעל הכלב הוא מנהיג בלתי מעורער, והכלב מונהג. מעבר לכך, השיטה שלנו דוגלת ברקימת יחסי חברות ואמון בין הכלב לבעליו, וזאת בעזרת יצירת שפה משותפת המותאמת לשפת הכלב בטבע.

  אילוף גורים מקצועי

  אילוף גורים מתייחס לכלבים עד גיל חצי שנה, תקופה בה טרם הוטבעו הרגלי ודפוסי התנהגות אצל החיה, שהינה מהותית בעיצוב אופיו ובחינוכו של הכלב בהתאם לאורח חיי בעליו. אילוף בגילאים אלו, מגדיר את מעמד הכלב בבית כמונהג וכולל בתוכו הרגלים בסיסיים כדוגמת עשיית צרכים, נטייה לנשוך, והרס חפצים בבית. גישת אילוף גורים זו בה לכלב ברור מי הוא המנהיג והסמכות הקובעת בבית, תבטיח את ציות הכלב ותמנע יצירת דפוסי התנהגות לא רצויים כמו שתלטנות או תוקפנות. אנו מאלפים גם כלבים בוגרים, אם כי ככל שהכלב יותר בוגר והרגליו השליליים יותר מושרשים כך יותר מורכב לשנותם.

  אילוף כלבים בוגרים

  נדב כהן מאלף כלבים מעל גיל חצי שנה ברמה המותאמת לצרכי ורצונות בעליו, על מנת להעניק לו ולכלבו סביבה ומסגרת בטוחות. התהליך מתחיל באילוף בסיסי בעל כשמונה מפגשים עבור פקודות יסוד כדוגמת ישיבה, קימה, אי תזוזה, ללכת למקום או לבוא אל הבעלים. חשוב לציין כי משך האילוף אינו קבוע ומשתנה בהתאם ליכולת הלמידה של הכלב, ומסתיים כאשר הכלב עבר את כל הליך האילוף עד תומו. יש לציין כי הליך האילוף יכול להתפרס על פגישות שבועיות בהתאם לנוחות בעלי הכלב, או להתקיים בתנאי פנסיון מלאים לאורך כחודש. בכל מקרה ובכל סוג של אילוף, ההליך כולל גם הדרכת בעלים אודות עקרונות האילוף ויכולת ליישמם בפועל גם לאחר תום הקורס.

  שירותי אילוף כלבים

  להזמנת שירותי אילוף כלבים מקצועיים והרשמה לקורס ברמה מבוקשת, צרו קשר עם נדב כהן בטלפון 052-4400094. נדב ישמח להעניק לכם גם ייעוץ ראשוני בחינם.

  למעלה

  נדב כהן מאלף הכלבים שלכם!

  לייעןץ והכוונה מלאו את הפרטים :

   ּ