צרו קשר

  ּ

  חינוך כלבים

  חינוך כלבים הוא שונה מעט מאילוף כלבים בעצם העובדה כי הוא מתמקד יותר בהעברה של חוקי היסוד של התא המשפחתי ומעמדו של הכלב בין בני הבית. זכרו כי האילוף יכול לעזור לכם לחנך את הכלב לבצע פעולות מסוימות שיקלו עליו להסתגל לבית בצורה מהירה ויעילה יותר, כמו גם להימנע מהתנהגויות שליליות שאין אתם רוצים לתת להן מקום בביתכם.

  חינוך כלבים

  על מה צריך להקפיד במסגרת חינוך כלבים ?

  חינוך לכלבים היא דרך חשובה שיהיה עליכם לצעוד בה. תוכלו לנסות לעשות זאת לבד, אך חשוב להקפיד על הצעדים הבאים. הם יעזרו להקל על המסע שלכם בהענקת המשמעת לכלבכם ויצירת תקשורת טובה יותר ביניכם לבין הכלב.

  • קישור לפרס או לעונש – חשוב לוודא כי החיזוק החיובי או השלילי שאנו מעניקים לכלב יהיה קרוב מספיק להתנהגות, שהרי רק כך יוכלו לבצע את הקישור ביניהם.
  • לשמור על פרופורציות בתגובות – חשוב לשים לב כי אתם מקפידים לא להיות רכים או קשים מידי. הקפידו לשים לב כי שינוי קטן בהתנהגות דורש התאמה קטנה, ושינוי מהותי בהתנהגות שווה חיזוק גדול יותר, בין אם שלילי או חיובי.
  • התייעצות עם מאלף – זו ככל הנראה הנקודה החשובה ביותר. שימו לב כי כל ניסיון אילוף יכול להתפתח לכיוונים שונים. על מנת שתוכלו לקבל את התוצאות הרצויות אנו ממליצים כי תפנו אל מאלף אשר יוכל להדריך אתכם בצורה המדויקת יותר בכל הנוגע לפתרון הבעיה הרצויה. הוא יוכל להגדיר עבורכם דרך פעילות מסוימת אשר תתאים לכם ולכלב שלכם באופן אינדיבידואלי.

  מה השיטה הטובה ביותר ?

  בדיוק כמו בחינוך של ילדים, אין שיטה אחת אשר ניתן להצביע עליה ולקבוע בצורה חד משמעית כי היא הטובה והיעילה ביותר. על כן כל מאלף יבחר את הדרך בה הוא יוצר את השילוב של השיטות השונות. כך ימצא את הצורה הטובה ביותר לתקשר עם הכלב בצורה שבה יבינו זה את זה. נדב אילוף כלבים בע"מ מצא את הדרך היעילה ביותר להעביר לכלב את אשר מצופה ממנו ולסייע לו לבצע את אותן פעולות או להימנע מהתנהגות לא רצויה וישמח לחלוק אותה איתכם.

  למעלה

  נדב כהן מאלף הכלבים שלכם!

  לייעןץ והכוונה מלאו את הפרטים :

   ּ