צרו קשר

  ּ

  אילוף גורים

  מזל טוב! המשפחה שלכם התרחבה בגור קטנטן ופרוותי שלא מפסיק לכשכש בזנב. זה בדיוק הזמן הנכון להתחיל לשקול אילוף גורים. האילוף יעזור לחנך את הגור ולהעניק לו את הרגלים חדשים ורצויים. בוודאי שמתם לב כי גורים הם לרוב אקטיביים ואנרגטיים מאוד, ועל כן מומלץ לפנות למאלף כלבים על מנת שזה יוכל להעניק לכם את הכלים והשיטות שיקלו על תהליך החינוך של בן הבית החדש שלכם. זוהי ההזדמנות שלכם ליצור את הקשה המדהים שבין אדם לכלבו וללמוד לתקשר זה עם זה בצורה היעילה והקרובה ביותר.

  אילוף גורים

  עקביות – הסוד של אילוף גורים

  כל אינטראקציה עם הגור החדש שלכם הינה הזדמנות לשיעור אילוף. חשוב מאוד להתחיל עם האילוף עוד מהרגעים הראשונים של הגור בביתכם. אתם צריכים להחליט מה תהיה שגרת חייו וסדר יומו של הכלב. הכללים צריכים להיות ברורים הן לכלב והן לכל בני הבית, כך שכולם ישמרו על הכללים וימנעו מהענקה של פקודות סותרות שרק יבלבלו את הכלב.

  חשוב לזכור כי אילוף גורים זו עבודה במשרה מלאה, בדיוק כמו גידול ילדים. הגור הצטרף זה עתה לעולם שלכם וכעת עליו יהיה ללמוד את ההתנהגות הצפויה ממנו. לימוד של פקודות חדשות ידרוש מכם עקביות בפעולה, בחזרה על המילה המנחה והפרס אשר מגיע לאחר שהכלב ביצע את המוטל עליו. הפרס יכול להיות צ'ופר של חטיף או ליטופים והפגנת חיבה. כל כלב והעדפתו.

  נצמדים לשגרה

  תקופת חייהם הראשונה של הגורים יכולה להיות קשה עבורם. הם קטנים, פגיעים ופעמים רבות חסרי ביטחון בנוגע למקומם בביתכם. על כן חשוב ליצור עבורו את סדר היום אשר יאפשר לו שגרה יומית צפויה וברורה. הקימו עבור הכלב שלכם פינה בה יוכל לנוח בשקט מבלי שיפריעו לו, שם יוכל לישון או לשכב ולהירגע ברגעים בהם זקוק לשקט.

  נדב אילוף כלבים בע"מ ישמחו לעמוד לצדכם ברגעים המרגשים של הצטרפות גור חדש למשפחה ויסייע בהענקת המשמעת הבסיסית לה הוא זקוק כל כך. במהלך האילוף נעבוד על פקודות בסיסיות לצד מניעת התנהגות לא רצויה כמו עשיית צרכים בבית.

  למעלה

  נדב כהן מאלף הכלבים שלכם!

  לייעןץ והכוונה מלאו את הפרטים :

   ּ